ТЕСТ
Для учасників серії безкоштовних вебінарів ТОП-10 кадрових помилок: як їх виправити до перевірки та без штрафів
ТЕСТ
Що Ви знаєте про
кадровий облік?
Перевірити себе
Кому потрібно проводити обов'язковий медичний огляд при прийнятті на роботу?
Не правильно :(
Усі особи молодше вісімнадцяти років приймаються на роботу лише після попереднього медичного огляду і в подальшому, до досягнення 21 року, щороку підлягають обов'язковому медичному огляду (ст. 191 КЗпП).
Не правильно :(
Усі особи молодше вісімнадцяти років приймаються на роботу лише після попереднього медичного огляду і в подальшому, до досягнення 21 року, щороку підлягають обов'язковому медичному огляду (ст. 191 КЗпП).
Правильно :)
Усі особи молодше вісімнадцяти років приймаються на роботу лише після попереднього медичного огляду і в подальшому, до досягнення 21 року, щороку підлягають обов'язковому медичному огляду (ст. 191 КЗпП).
Не правильно :(
Усі особи молодше вісімнадцяти років приймаються на роботу лише після попереднього медичного огляду і в подальшому, до досягнення 21 року, щороку підлягають обов'язковому медичному огляду (ст. 191 КЗпП).
Далі
Перевірити
Дізнатись результат
Працівник звільняється з посади за власним бажанням у зв'язку з доглядом за дитиною до 18-річного віку. Це звільнення:
Не правильно :(
У разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу у зв'язку з необхідністю доглядати дитину до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною з інвалідністю, роботодавець повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник (ст. 38 КЗпП).
Отже, у разі звільнення з посади за власним бажанням у зв'язку з доглядом за дитиною до 18-річного віку, таке звільнення вважається звільненням із неповажної причини, і працівник має попередити про це письмово за два тижні.
Правильно :)
У разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу у зв'язку з необхідністю доглядати дитину до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною з інвалідністю, роботодавець повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник (ст. 38 КЗпП).
Отже, у разі звільнення з посади за власним бажанням у зв'язку з доглядом за дитиною до 18-річного віку, таке звільнення вважається звільненням із неповажної причини, і працівник має попередити про це письмово за два тижні.
Не правильно :(
У разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу у зв'язку з необхідністю доглядати дитину до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною з інвалідністю, роботодавець повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник (ст. 38 КЗпП).
Отже, у разі звільнення з посади за власним бажанням у зв'язку з доглядом за дитиною до 18-річного віку, таке звільнення вважається звільненням із неповажної причини, і працівник має попередити про це письмово за два тижні.
Не правильно :(
У разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу у зв'язку з необхідністю доглядати дитину до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною з інвалідністю, роботодавець повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник (ст. 38 КЗпП).
Отже, у разі звільнення з посади за власним бажанням у зв'язку з доглядом за дитиною до 18-річного віку, таке звільнення вважається звільненням із неповажної причини, і працівник має попередити про це письмово за два тижні.
Далі
Перевірити
Дізнатись результат
У працівника змінюється назва відділу з «Відділ продажу» на «Відділ збуту». Це:
Правильно :)
Не вважається переведенням на іншу роботу і не потребує згоди працівника переміщення його на тому ж підприємстві, на інше робоче місце, в інший структурний підрозділ у тій же місцевості, доручення роботи на іншому механізмі або агрегаті у межах спеціальності, кваліфікації чи посади, обумовленої трудовим договором (ст. 32 КЗпП).
Отже, якщо у працівника змінюється назва відділу з «Відділ продажу» на «Відділ збуту», це переміщення.
Не правильно :(
Не вважається переведенням на іншу роботу і не потребує згоди працівника переміщення його на тому ж підприємстві, на інше робоче місце, в інший структурний підрозділ у тій же місцевості, доручення роботи на іншому механізмі або агрегаті у межах спеціальності, кваліфікації чи посади, обумовленої трудовим договором (ст. 32 КЗпП).
Отже, якщо у працівника змінюється назва відділу з «Відділ продажу» на «Відділ збуту», це переміщення.
Не правильно :(
Не вважається переведенням на іншу роботу і не потребує згоди працівника переміщення його на тому ж підприємстві, на інше робоче місце, в інший структурний підрозділ у тій же місцевості, доручення роботи на іншому механізмі або агрегаті у межах спеціальності, кваліфікації чи посади, обумовленої трудовим договором (ст. 32 КЗпП).
Отже, якщо у працівника змінюється назва відділу з «Відділ продажу» на «Відділ збуту», це переміщення.
Не правильно :(
Не вважається переведенням на іншу роботу і не потребує згоди працівника переміщення його на тому ж підприємстві, на інше робоче місце, в інший структурний підрозділ у тій же місцевості, доручення роботи на іншому механізмі або агрегаті у межах спеціальності, кваліфікації чи посади, обумовленої трудовим договором (ст. 32 КЗпП).
Отже, якщо у працівника змінюється назва відділу з «Відділ продажу» на «Відділ збуту», це переміщення.
Далі
Перевірити
Дізнатись результат
Правила внутрішнього трудового розпорядку затверджуються:
Не правильно :(
Трудовий розпорядок на підприємствах, в установах, організаціях визначається правилами внутрішнього трудового розпорядку, які затверджуються трудовими колективами за поданням власника або уповноваженого ним органу і виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником) на основі типових правил (ст. 142 КЗпП). Отже, правила внутрішнього трудового розпорядку затверджуються зборами трудового колективу.
Не правильно :(
Трудовий розпорядок на підприємствах, в установах, організаціях визначається правилами внутрішнього трудового розпорядку, які затверджуються трудовими колективами за поданням власника або уповноваженого ним органу і виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником) на основі типових правил (ст. 142 КЗпП). Отже, правила внутрішнього трудового розпорядку затверджуються зборами трудового колективу.
Правильно :)
Трудовий розпорядок на підприємствах, в установах, організаціях визначається правилами внутрішнього трудового розпорядку, які затверджуються трудовими колективами за поданням власника або уповноваженого ним органу і виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником) на основі типових правил (ст. 142 КЗпП). Отже, правила внутрішнього трудового розпорядку затверджуються зборами трудового колективу.
Не правильно :(
Трудовий розпорядок на підприємствах, в установах, організаціях визначається правилами внутрішнього трудового розпорядку, які затверджуються трудовими колективами за поданням власника або уповноваженого ним органу і виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником) на основі типових правил (ст. 142 КЗпП). Отже, правила внутрішнього трудового розпорядку затверджуються зборами трудового колективу.
Далі
Перевірити
Дізнатись результат
Вечірні години – це час:
Не правильно :(
Нічним вважається час з 22.00 до 6.00 (ч. 3 ст. 54 КЗпП). Отже, вечірній час (вечірні години) КЗпП не містить і не визначає
Не правильно :(
Нічним вважається час з 22.00 до 6.00 (ч. 3 ст. 54 КЗпП). Отже, вечірній час (вечірні години) КЗпП не містить і не визначає
Не правильно :(
Нічним вважається час з 22.00 до 6.00 (ч. 3 ст. 54 КЗпП). Отже, вечірній час (вечірні години) КЗпП не містить і не визначає
Правильно :)
Нічним вважається час з 22.00 до 6.00 (ч. 3 ст. 54 КЗпП). Отже, вечірній час (вечірні години) КЗпП не містить і не визначає
Далі
Перевірити
Дізнатись результат
Це для Вас нова сфера...
Ви дали до 25% правильних відповідей.
Швидше за все, Ви ще не працювали в кадровому обліку, але хочете вивчити це питання.

Чекаємо Вас на серії безкоштовних майстер-класів:
«ТОП-10 кадрових помилок:
як їх виправити до перевірки та без штрафів»
,

на яких Ви опануєте необхідними навичками, відсутність яких призводить до штрафів.

До зустрічі!
Спробувати ще раз
Ви тільки почали...
Ви дали 25-50% правильних відповідей.
Швидше за все, Ви ще не працювали в кадровому обліку, але хочете вивчити це питання.

Чекаємо Вас на серії безкоштовних майстер-класів:
«ТОП-10 кадрових помилок:
як їх виправити до перевірки та без штрафів»
,

на яких Ви оволодієте необхідними навичками, відсутність яких призводить до штрафів.

До зустрічі!
Спробувати ще раз
Ви вже працюєте в кадровому обліці...
Ви дали 50-75% правильних відповідей.
Швидше за все, Ви вже працюєте в кадровому обліку і знаєте деякі моменти.
Але, цього мало, щоб не допускати помилок.
Тому...

Чекаємо Вас на серії безкоштовних майстер-класів:
«ТОП-10 кадрових помилок:
як їх виправити до перевірки та без штрафів»
,

на яких Ви оволодієте необхідними навичками, відсутність яких призводить до штрафів.

До зустрічі!
Спробувати ще раз
Це дуже непогано :)
Ви дали 75-100% правильних відповідей.
І це дуже непогано, Ви володієте базовими навичками. Але Ви розумієте, що цього мало, щоб не допускати помилок.
А помилка в кадрах, навіть якщо вона одна - це, швидше за все, штраф :(

Чекаємо Вас на серії безкоштовних майстер-класів:
«ТОП-10 кадрових помилок:
як їх виправити до перевірки та без штрафів»
,

на яких Ви оволодієте необхідними навичками, відсутність яких призводить до штрафів.

До зустрічі!
Спробувати ще раз